
Co, gdzie, kiedy?
- wczoraj, 12:06
- wyświetleń: 199
Co to są akwedukty? Zajęcia dla dzieci 3-6 lat
Na kolejnych zajęciach Tu Sztuka przeniesiemy się do starożytnego Rzymu, a tematem przewodnim będą akwedukty. Zastanowimy się wspólnie, jak wyglądały te wspaniałe budowle, czy ważny w tych konstrukcjach był łuk i skąd bierze się w naszych domach woda?
Na te wszystkie pytania odpowiemy sobie na zajęciach 19 maja. Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami.
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec, tel.: 32 212 44 91 wew. 19, e-mail: zajecia@kulturasuszec.pl.
Koszt: 35 zł. Zajęcia Tu Sztuka prowadzone są przez edukatorki: Magdę i Agę z Tu Czytamy.
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec, tel.: 32 212 44 91 wew. 19, e-mail: zajecia@kulturasuszec.pl.

GOK Suszec
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

27 kwietniaNiedziela z Bajką. Spektakl "Pinokio"

19 majaCo to są akwedukty? Zajęcia dla dzieci 3-6 lat

TrwaZgłoś swój pomysł! Ruszył II nabór Inicjatyw Lokalnych

10 maja"Rodzina idzie w las" - zapisy na majowe spotkania

24 majaWarsztaty zielarskie. Zgłębimy tajniki ziół oraz nauczymy się, jak wykorzystać je w codziennym życiu
.jpg)
24 majaDruga Wymianka Sąsiedzka w Suszcu już w maju! Dodatkowo darmowe warsztaty zielarskie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.