Edukacja

  • 1 lutego 2013
  • 14 lutego 2013
  • wyświetleń: 6431

Zumba w Dobrym Starcie

Materiał partnera:

Dobry Start wraz z prowadzącą Patrycją Porczyńską zapraszają na cykliczne zajęcia zumby i zumbytomic.

Zumba i ZumbaTomic w Dobrym Starcie


Zumba i ZumbaTomic w Dobrym Starcie


Zumba i ZumbaTomic w Dobrym Starcie




Zumba to przede wszystkim świetna zabawa, specjalnie przygotowywana muzyka, ruchy i całe choreografie powodują, że uczestnicy zajęć dobrze się bawią a przy okazji gubią kalorie i zyskują świetną kondycję.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów, motywująca i ekscytująca muzyka zaczerpnięta głównie z tańców latynoskich, porwie każdego

Zajęcia odbywają się w każdy:
- poniedziałek godz. 9.00 w Dobrym Starcie "Zumba & Płaski Brzuch" (obowiązują zapisy) NOWA GRUPA
- wtorek godz. 18.45 w Dobrym Starcie "Zumba & Płaski Brzuch" (obowiązują zapisy)
- wtorek godz. 20.00 sala gimnastyczna w SP18 "Zumba"
- czwartek godz. 20.00 sala gimnastyczna w SP18 "Zumba"
- piątek godz. 20.00 sala gimnastyczna w SP18 "Zumba"

ZUMBATOMIC!
Dla dzieci Zumbatomic to Zumba Fitness dla dzieci. Zajęcia te zacierają granice pomiedzy fitness'em a rozrywką. Młodzi tancerze mają możliwość wkroczenia w świat fitness’u dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze jaka panuje na zajęciach!
Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 12 lat
Wtorek godz. 17.30 i 18.00.

Więcej informacji pod nr. tel. 535-844-053



Dobry Start Elżbieta Twardzik

43-200 Pszczyna
ul. Plac Targowy 12

kom. 535844053
kom. 607190053



Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj

Reklama

Dobry Start

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.