.png)
Gorące tematy
- 5 października 2016
- wyświetleń: 47265
[ZDJĘCIA] Atak zimy w regionie. Miejscami 20 cm śniegu!
Mamy październikowy atak zimy w Beskidach. W środę droga ze Szczyrku do Wisły przez przełęcz Salmopolską była nieprzejezdna. Na miejscu utknęło kilkanaście pojazdów.
Kilkanaście samochodów zakopanych w śniegu, drzewa i gałęzie powalone na jeznię, zerwana linia energetyczna to bilans gwałtownych opadów śniegu środowe popołudnie w Szczyrku, na przełęczy Salmopolskiej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, a policja zablokowała przejazd przez przełęcz. Przejazd ulicą Salmopolską został odblokowany dopiero w czwartek rano.
Zobacz także

Obowiązek usuwania zalegającego śniegu i lodu, likwidacji sopli lodowych, odśnieżania chodników

Zimowe utrzymanie dróg i Parku Zdrojowego w Goczałkowicach

Od 1 listopada działa infolinia dla osób bezdomnych

List czytelnika[FOTO] Skrzyżowanie DK-1 i ul. Bielskiej: notoryczne przejazdy na czerwonym świetle

[ZDJĘCIA] KOLEJne działania dla poprawy bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych

Gorący tematJankowice: atak z użyciem ostrego narzędzia. 63-letni mężczyzna w szpitalu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.