
Gorące tematy
- 24 kwietnia 2017
- wyświetleń: 39197
Śmiertelny wypadek na torach w Piasku, nie żyje 32-latek
W niedzielę wieczorem, na torach pomiędzy Piaskiem a Kobiórem, pociąg potrącił 32-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu pszczyńskiego.
Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 20.00 na szlaku kolejowym w Piasku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna stał na torach. Obsługujący lokomotywę maszynista tłumaczył policjantom, że po tym, jak zauważył stojącą na torach osobę, nie był już w stanie wyhamować składu pociągu.
Potrącony mężczyzna zginął na miejscu. Na wypadku obecny był prokurator, służby medyczne, straż pożarna i referent z technikiem kryminalistyki. Na chwilę obecną trwają ustalenia, w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia.
Potrącony mężczyzna zginął na miejscu. Na wypadku obecny był prokurator, służby medyczne, straż pożarna i referent z technikiem kryminalistyki. Na chwilę obecną trwają ustalenia, w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia.
Wypadki i kolizje - powiat pszczyński
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Gorący temat[FOTO] Śmiertelny wypadek na Wiślance w Warszowicach. Opel wjechał pod TIRa

Gorący temat[FOTO] Łąka: poważny wypadek. Dwie osoby zakleszczone, śmigłowiec LPR w akcji

[ZDJĘCIA] Nocny wypadek drogowy w Kobiórze. Takie sytuacje były są i będą. Jak ich uniknąć?

[FOTO] Zderzenie dwóch ciężarówek w Kobiórze. Były spore utrudnienia w ruchu

[FOTO] Kolizja na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju. Ładna pogoda nie sprzyja bezpieczeństwu

[WIDEO] Poranna kraksa na DK-1 okiem kamery samochodowej świadka
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.