
Gorące tematy
- 9 marca 2023
- wyświetleń: 15351
[FOTO] Jechał nie swoim autem. Wypadł z drogi i uderzył w słup
W czwartek, 9 marca przed godziną 5 rano na ulicy Centralnej w Kobiórze doszło do wypadku.
Jak poinformował nasz portal mł. asp. Wojciech Janosz, ok. 30-letni kierowca samochodu marki Mini (na tyskich tablicach rejestracyjnych) nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wypadł z łuku, uderzając w słup latarni. Podczas interwencji policji wykryto silnie wyczuwalną woń alkoholu u mężczyzny, który odniósł obrażenia głowy i nie można było zbadać jego trzeźwości.
W takich sytuacjach standardową procedurą jest pobranie próbki krwi pod kątem badania poziomu alkoholu i narkotyków. Kierowca został przewieziony do szpitala, gdzie został poddany dalszym badaniom i leczeniu.
W trakcie postępowania policja otrzymała informację od właścicielki pojazdu, że jej partner przywłaszczył sobie samochód. Policja zabezpieczyła pojazd i kontynuuje swoje czynności w sprawie wypadku.
W działaniach uczestniczyły: zastęp OSP Kobiór, zastęp JRG Pszczyna, zastęp JRG Tychy ZRM oraz Policja.
Wypadki i kolizje - powiat pszczyński
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Gorący temat[FOTO] Łąka: poważny wypadek. Dwie osoby zakleszczone, śmigłowiec LPR w akcji

[ZDJĘCIA] Nocny wypadek drogowy w Kobiórze. Takie sytuacje były są i będą. Jak ich uniknąć?

[FOTO] Zderzenie dwóch ciężarówek w Kobiórze. Były spore utrudnienia w ruchu

[FOTO] Kolizja na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju. Ładna pogoda nie sprzyja bezpieczeństwu

[WIDEO] Poranna kraksa na DK-1 okiem kamery samochodowej świadka

[FOTO] Kolizja na DK-1 w Pszczynie. Były spore utrudnienia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.