
Listy
- 9 października 2017
- wyświetleń: 4829
Pawłowice: ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż ul. Wodzisławskiej
W Pawłowicach wzdłuż ulicy Wodzisławskiej zbudowany zostanie drugi odcinek ścieżki pieszo-rowerowej. Inwestycja będzie kosztowała około 380 tys. złotych.

Będzie to drugi odcinek ścieżki, biegnący od ulicy Prostej do ulicy Poprzecznej. Liczy on 405 metrów. Pierwszy, od ronda przy ul. Zjednoczenia do ul. Prostej, wybudowano w 2015 roku. W tamtym czasie w ramach zadania wykonano również oświetlenie drogi aż do ulicy Kruczej.
Zadanie prowadzi gmina Pawłowice na podstawie porozumienia zawartego z powiatem pszczyńskim. W ubiegłym tygodniu podpisano umowę z wykonawcą prac, firmą AREX z Warszowic. Wartość robót wynosi 381 tys. zł i w całości pochodzi ze środków gminnego budżetu. Prace zakończą się jeszcze w tym roku.
Ścieżki rowerowe
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

JutroRajd rowerem "za stówkę" wokół Zbiornika Łąckiego. Zbieramy na rower dla ucznia z Czarkowa

17 majaEndurofina: szkocka wyprawa na rowerach - spotkanie i film

Gmina Miedźna pozyskała dofinansowanie do budowy kontynuacji ścieżki wzdłuż DW 933

List czytelnikaBrudne ścieżki rowerowe. Kiedy sprzątanie? Kiedy będzie wykonana naprawa nawierzchni?

Gorący temat[FOTO] Powstaje nowy ciąg pieszo-rowerowy z Tychów do Kobióra

Rozmawiali o budowie ścieżki rowerowej wzdłuż DW 933 w gminie Miedźna
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.