W zwariowanym namiocie jedynego w swoim rodzaju cyrku alfabetycznego występują ludzie i zwierzęta tworzone na oczach widza z wielkich liter. Będzie dużo zabawnych sytuacji, nie zabraknie też chwil grozy i mrożących krew w żyłach popisów akrobatycznych!
Zupełnie przy okazji dzieci pouczą się alfabetu, poćwiczą aparat mowy, ale też poznają bliżej specyfikę języka polskiego. Osią scenariusza spektaklu wymyślonego przez Martę i Cezarego Skrockich jest bowiem alfabet i niuanse wymowy.
Przedstawienie jest przeznaczone dla dzieci w wieku 2-8 lat.
Na spektakl GOK zaprasza 23 lutego o godz. 16:00. Bilety w cenie 15 zł./os. dostępne są w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu lub na portalu biletyna.pl. Sekretariat GOK czynny jest od pn. do czw. od 8:00 do 20:00 oraz w pt. od 8:00 do 18:00.
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec, tel.: 32 212 44 91 wew. 23, e-mail: dk@kulturasuszec.pl.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.