
Sport
- 25 maja 2013
- wyświetleń: 4883
Finał Ligi Mistrzów w hali GOSiR-u
Za nami:
W sobotę 25 maja w hali Goczałkowickiego Ośrodka Rekreacji i Sportu będzie można obejrzeć na ekranie o wymiarach 9 x 5 metrów finałowy mecz Ligi Mistrzów, w którym zmierzy się Borussia Dortmund i Bayern Monachium.

GOSiR zaprasza wszystkich mieszkańców Goczałkowic-Zdroju i nie tylko na wspólne oglądanie meczu, w którym udział weźmie rodowity goczałkowianin Łukasz Piszczek.
Początek transmisji o godzinie 20.30. Wstęp wolny. Szczegóły na stronie http://www.gosir.goczalkowicezdroj.pl.
GOSIR Goczałkowice
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Jakie zniżki i rabaty z Goczałkowicką Kartą Mieszkańca?

Gorący tematFerie zimowe w Goczałkowicach: wyjazdy, muzyka, taniec, warsztaty kreatywne, planszówki, turnieje!

Już w tym miesiącu złożymy wniosek o wydanie Goczałkowickiej Karty Mieszkańca

Za namiPrace technologiczne na pływalni w Goczałkowicach

W Goczałkowicach odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Piłki Ręcznej Chłopców Starszych

Za namiGoczałkowice: godziny otwarcia obiektów sportowych w okresie świątecznym
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.