
Sport
- 29 października 2017
- wyświetleń: 6580
W gminie Pszczyna powstanie kolejny rowerowy punkt postojowy
Do połowy listopada powstanie punkt postojowy w Wiśle Małej. W ubiegłym tygodniu burmistrz Dariusz Skrobol podpisał umowę z wykonawcą.

Podobne altany zamontowano już w Łące, Wiśle Wielkiej, a także Studzionce. Zanim zainstalowana zostanie drewniana wiata, teren wokół będzie utwardzony. Wykonawca dostarczy również tablicę informacyjną z mapą ścieżek rowerowych, stojak na rowery oraz kosz na śmieci.
Budowa punktów postojowych to zadanie realizowane w ramach Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Inwestycję wykona firma Probruk z Pszczyny.
Ścieżki rowerowe
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

JutroZawody rowerowe dla dzieci w ramach Memoriału Braci Gazdów

Zaczynamy sezon z Goczałkowickim Rowerem!

17 majaEndurofina: szkocka wyprawa na rowerach - spotkanie i film

Gorący temat[FOTO] Rajd rowerem "za stówkę" wokół Zbiornika Łąckiego. 1250 zł na rower dla chłopca

Gorący tematRondo Braci Gazdów upamiętnia legendy pszczyńskiego kolarstwa

Gmina Miedźna pozyskała dofinansowanie do budowy kontynuacji ścieżki wzdłuż DW 933
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.