Sport

  • 3 grudnia 2006
  • wyświetleń: 2275

SALF: Zmiana lidera

SALF: Zmiana lidera
Obrońcy mistrzowskiego tytułu wygrali drugi ligowy mecz


2 grudnia odbyło się pierwszych pięć spotkań drugiej serii gier w Suszeckiej Amatorskiej Lidze Futsalu. Mimo, że nie rozegrano jeszcze wszystkich spotkań tej kolejki już teraz zanosi się ona na rekordową pod względem skuteczności gdyż w sobotnie popołudnie w suszeckiej hali padło aż 55 bramek!!!

Najwięcej goli dał sobie strzelić zajmujący po pierwszej kolejce pozycję lidera team z Piasku – Pędzące Imadła a ich pogromcą była drużyna beniaminka – Solidarność Elektrownia Łaziska, która w pełni wykorzystała braki kadrowe dotychczasowego lidera.

Na pierwsze miejsce wskoczył tym samym zespół z Kryr, która pokonał „rezerwy” halowego trzecioligowca TS II Suszec. Jak narazie nie do zatrzymania jest napastnik kryrzan Piotr Ksiądz, który tym razem zdobył 5 bramek i w dwóch meczach ma już 9 trafień na swoim koncie.

Bez większych problemów kolejne trzy punkty zainkasowali obrońcy mistrzowskiego tytułu. Tym razem ekipa Imperium wypunktowała Banany/Termex i zajmuje drugie miejce w tabeli przegrywając z Kryrami jedynie gorszym bilansem bramkowym.

Od mocneo uderzenia sezon rozpoczęli wicemistrzowie Cadi-Car (ich mecz pierwszej kolejki został przełożony), którzy z bagażem 10 goli odprawili ekipę z Mizerowa. Losy spotkania rozstrzygnęły się jednak dopiero w drugich 20 minutach gdyż do przerwy był remis.

Mieszko podobnie jak przed tygodniem pewnie prowadził grę w meczu z The Blues ale tylko do przerwy wygrywając 3:0. W drugiej odsłonie znów coś się zacięło a piłkarze z Żor w ostatnich dziesięciu minutach dwukrotnie znaleźli sposób na bramkarza z Pszczyny, lecz na doprowadzenie do remisu zabrakło nieco czasu.

Komplet wyników II kolejki – 2 grudnia 2006:

Cadi-Car – Mizerów 10:2 (2:2)

Solidarność Elektronia – Pędzące Imadła 15:2 (5:1)

Kryry – TS II Suszec 9:4 (4:1)

Imperium – Banany/Termex 6:2 (3:0)

Mieszko – The Blues 3:2 (3:0)


Pozostałe spotkania drugiej kolejki Suszeckiej Amatorskiej Ligi Futsalu rozegrane zostaną w piątek 8 grudnia. Tego dnia odbędzie się także zaległe spotkanie pierwszej kolejki.

A trzecia kolejka odbędzie się w Suszcu 17 grudnia.

Aktualną tabelę, strzelców bramek i statystyki po II kolejce SALF można znaleźć na stronie suszeckiej hali: http://www.hala-suszec.pl.


Andzejek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.