Wiadomości

  • 13 lipca 2021
  • wyświetleń: 3027

Panele na podczerwień - ogrzewanie elektryczne z dofinansowaniem

Artykuł sponsorowany:

UDEN-S to najtańsze ogrzewanie elektryczne dostępne na rynku. Naszym sposobem na efektywne ogrzewanie są elektryczne panele grzewcze na podczerwień. Systemy grzewcze UDEN-S można założyć w swoim domu, korzystając z dofinansowania z Programu Czyste Powietrze oraz z pilotażowego Programu Priorytetowego "Poprawa jakości powietrza w najbardziej zanieczyszczonych gminach" dla gminy Pszczyna.

uden-s
Panele na podczerwień - ogrzewanie elektryczne z dofinansowaniem · fot. materiały prasowe


Program dofinansowań dla najbardziej zanieczyszczonych gmin pilotażowo realizowany jest w gminie Pszczyna. Tak jak Program Czyste Powietrze przeznaczony jest on dla lokali w budynkach wielorodzinnych, a także dla wspólnot mieszkaniowych. Wyróżnikiem pszczyńskiego pilotażu jest wyższe wsparcie na ogrzewanie elektryczne i pompą ciepła w lokalach mieszkalnych w stosunku do proponowanego w ramach programu Czyste Powietrze.

W pszczyńskim pilotażu dotacja do jednego mieszkania na montaż urządzenia grzewczego elektrycznego może wynieść do 6 tysięcy złotych. Nasza firma załatwi za Ciebie wszystkie formalności związane ze zdobyciem dotacji! Bezpłatnie wykonamy pomiar oraz wycenę ogrzewania!

Jak to działa?



W systemach UDEN-S energię cieplną uzyskuje się z zamiany energii elektrycznej w promienie podczerwone. W przypadku naszych urządzeń mamy do czynienia z emisją fal podczerwonych, produkujących ciepło absorbowane przez ściany, sufit, podłogę, przedmioty czy ciało, a następnie powoli oddawane są do otoczenia i odbijane w kierunku innych obiektów, co powoduje bardzo szeroki kąt rozprzestrzeniania się fali ciepła. Skumulowane ciepło jest znacznie dłużej oddawane, niż w przypadku szybko wyziębiającego się powietrza, które nie posiada nośności cieplnej.

Ogrzewanie elektryczne, panele na podczerwień, uden-s


Jedynym wymogiem dla zastosowania paneli na podczerwień jest dostęp do przyłącza prądowego lub gniazdka elektrycznego 230 V.

Panele znajdują szerokie zastosowanie m.in. w domach, mieszkaniach, biurach, halach, domkach letniskowych. Mogą być montowane jako stały system ogrzewania lub dodatkowe źródło ciepła. Można je montować na ścianach wewnętrznych, na suficie lub przy podłodze (ciepłe cokoły).

Zalety ogrzewania za pomocą paneli na podczerwień



Nasze panele nie powodują ruchu powietrza, które unosi kurz, pyłki, bakterie i inne cząstki, które powodują dyskomfort u osób wrażliwych, alergików i astmatyków. Ponadto brak ruchu powietrza eliminuje zjawisko nierównomiernego rozchodzenia się ciepła, jakie ma miejsce przy zastosowaniu ogrzewania konwekcyjnego.

Ponadto zastosowanie paneli na podczerwień skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów. Dzięki technologii ogrzania ścian i przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu wyklucza tworzenie się wilgoci (która jest główną przyczyną pojawienia się pleśni i grzybów).

Dzięki wykorzystaniu wyłącznie energii elektrycznej i zastosowanej technologii nie emitują szkodliwych produktów ubocznych, jak to ma miejsce w przypadku ogrzewania konwencjonalnego, które pozyskują energię w wyniku spalania paliw.

Technologia i budowa paneli oraz brak elementów ruchomych, podatnych na uszkodzenia, czyni je niemal bezawaryjnymi, co oznacza że nie wymagają kosztownych przeglądów. Prosta instalacja, montaż i niezwykle intuicyjne sterowanie za pomocą termostatu oraz brak ograniczeń w umiejscowieniu paneli w wielu wersjach kolorystycznych - sprawiają, że panele UDEN-S to również nowoczesny, designerski element wystroju i aranżacji wnętrza.

Pełna oferta firmy UDEN-S dostępna jest na stronie http://www.uden-s.pl.

Skontaktuj się z nami:
tel. 33 814 90 24 lub 732 955 799,
e-mail: biuro@uden-s.pl

Szczegóły programów, z których można uzyskać dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła znajdą Państwo na stronach:
https://www.wfosigw.katowice.pl/9-aktualnosci/2678-pszczyna-objeta-kolejnym-antysmogowym-pilotazem.html

https://www.wfosigw.katowice.pl/program-poprawa-jakosci-powietrza-w-najbardziej-zanieczyszczonych-gminach-pilotaz-na-terenie-gminy-pszczyna.html
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj