
Wiadomości
- 8 stycznia 2025
- wyświetleń: 4491
Nowy salon pielęgnacji psów i kotów "Pod Chmurką"
Artykuł sponsorowany:
Z wielką radością ogłaszamy otwarcie nowego salonu pielęgnacji psów i kotów "Pod Chmurką" mieszczącego się w Pszczynie przy ulicy Hallera 16
To spełnienie jednego z naszych największych marzeń, a Wasza obecność i wsparcie są nieodłączną częścią tego sukcesu. Dzięki Wam mogliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy pupil poczuje się wyjątkowo i bezpiecznie.
Serdecznie zapraszamy wszystkie psiaki - małe, duże, rasowe i nierasowe - a także koty i króliki! Salon "Pod Chmurką" to przestrzeń, w której każde zwierzę traktowane jest z szacunkiem, troską i miłością.

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście behawioralne do każdego pupila. Rozumiemy, że każdy zwierzak ma swoje potrzeby i charakter, dlatego do każdej wizyty podchodzimy z należytą uwagą i cierpliwością. Pragniemy, aby każdy czworonóg wychodził od nas zadowolony, z merdającym ogonkiem lub mrucząc w geście zadowolenia.
Oferujemy szeroki wachlarz usług, od podstawowej pielęgnacji sierści i pazurów, po specjalistyczne zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb. W naszym salonie korzystamy wyłącznie z bezpiecznych, naturalnych kosmetyków oraz nowoczesnego sprzętu, aby zapewnić najwyższy komfort Waszym ulubieńcom.

Już dziś odwiedźcie nas i przekonajcie się, że pielęgnacja zwierząt może być przyjemna i bezstresowa. Salon "Pod Chmurką" to miejsce, gdzie każdy zwierzak jest traktowany jak członek rodziny.
Zapraszamy serdecznie! Razem zadbajmy o dobre samopoczucie Waszych czworonogów.
Salon pielęgnacji psów i kotów Pod Chmurką
- 43-200 Pszczyna
- Hallera 16
- tel: 515 173 555
- https://www.facebook.com/people/Groomer-pod-Chmurk%C4%85/61567614284378/