Wybory samorządowe 2024

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

PRACA I ZGODA DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW - RAZEM DLA GOCZAŁKOWIC!

W niedzielę, 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Te wybory są niezwykle istotne, bo wybierzemy w nich swoich przedstawicieli na 5-letnią kadencję, którzy będą mieli duży wpływ na ważne dla nas - mieszkańców Goczałkowic-Zdroju - sprawy. To m.in. kwestia remontów dróg, modernizacji oświetlenia ulicznego, rozwoju przedszkoli i szkoły podstawowej, stworzenia nowych chodników czy ścieżek rowerowych, wysokości podatków lokalnych, modernizacji sieci wodno-kanalizacyjnej, dbania o porządek w gminie. Zakres jest bardzo szeroki.

Kandydatka KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju Gabriela Placha w 2018 r. wygrała wybory na wójta, a nasi kandydaci na radnych zdobyli większość miejsc w Radzie Gminy. Dzięki Państwa zaufaniu i dobrej współpracy zrealizowaliśmy nasz program wyborczy, a Goczałkowice-Zdrój zyskały bezpieczne przedszkole, nowe połączenia drogowe, wyremontowane drogi, miejsca parkingowe. I to mimo takich trudności, jak pandemia, wojna w Ukrainie, inflacja czy kryzys energetyczny.

Kończąca się kadencja była rekordowa jeśli chodzi o poziom zrealizowanych inwestycji w Goczałkowicach-Zdroju (ponad 40 inwestycji za 66 mln zł), a także wysokość pozyskanych środków zewnętrznych - aż 46 mln zł. Mamy w tym ogromne doświadczenie, mamy też dobry plan na kolejne lata, aby w Goczałkowicach-Zdroju żyło się jeszcze lepiej. Znają nas Państwo - spotykamy się, mieszkamy obok siebie, część z nas to obecni radni, ale mamy także nowych kandydatów. Prosimy o Państwa głosy, bo razem możemy dalej budować lepszą przyszłość naszej gminy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku oraz strony internetowej.

Zespół KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Kandydatka na Wójta Gminy Goczałkowice

Kandydaci do Rady Gminy Goczałkowice