
Zdrowie
- 4 grudnia 2015
- wyświetleń: 2606
Policjanci z wizytą w SP we Frydku
W środę, 2 grudnia policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej w Pszczynie odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej we Frydku. Tematem spotkania uczniów z policjantami było "Bezpieczeństwo na drodze".

Spotkania zostały podzielone na dwa bloki: dla klas I-III oraz IV-VI. Podczas pogadanki z dziećmi funkcjonariusze informowali o zagrożeniach związanych z poruszaniem się po drogach i przypomnieli, że każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących.

Przedstawiono zasady prawidłowego i bezpiecznego korzystania z dróg w trakcie przemieszczania się do szkoły jak i ze szkoły. Utrwalono w sposób praktyczny technikę poprawności przechodzenia przez jezdnię oraz rozdano na pamiątkę spotkania odblaski.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

Za namiKiermasz palm wielkanocnych na rzecz Alka z rzadkim zespołem padaczkowym

Gorący temat[ZDJĘCIA] Szkoła im. Stanisława Hadyny we Frydku oficjalnie otwarta

Gorący temat[FOTO] Dzieci rozpoczęły zajęcia w nowym budynku szkoły we Frydku

[ZDJĘCIA] Rozbudowa szkoły we Frydku - meblowanie sal

Gorący temat[ZDJĘCIA] Trwa rozbudowa szkoły podstawowej we Frydku

[ZDJĘCIA] Laboratoria Przyszłości w szkole podstawowej we Frydku
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.