
Zdrowie
- 20 maja 2020
- wyświetleń: 19910
1170 górników Pniówka z potwierdzonym koronawirusem
W kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej potwierdzono 1198 przypadków zarażenia koronawirusem. W samym Pniówku jest to 1170 osób, 17 osób w Ruchu Zofiówka, 6 w kopalni Jastrzębie-Bzie, 2 osoby w kopalni Budryk i 3 w Ruchu Borynia. Na kwarantannie przebywa 361 osób.

Ogniskiem zarażeń jest kopalnia Pniówek w Pawłowicach. - Dochodzenie do pełnych zdolności wydobywczych w kopalni Pniówek (sprzed 10 maja) będzie następowało stopniowo, w miarę powrotu do pracy zdrowych pracowników, po dwukrotnych badaniach na obecność Sars-CoV-2. Kopalnie JSW, w tym kopalnia Pniówek, na bieżąco realizują zamówienia kontrahentów. Terminowość, jakość i wielkość dostaw do odbiorców są na najwyższym poziomie - informuje Jastrzębska Spółka Węglowa.
Koronawirus - raport
Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Koniec stanu zagrożenia epidemicznego. Znikną maseczki

Bezpłatne badania poziomu przeciwciał przeciwko COVID-19

Gorący tematPrzywrócono możliwość odwiedzin w Oddziale chorób wewnętrznych

Gorący tematPacjenci covidowi w Szpitalu Joannitas. Ograniczono odwiedziny

Szczepienia przeciw COVID-19 również dla dzieci od 6. miesiąca

Gorący tematCzwarta dawka szczepionki dla osób 12+. Skuteczna na wariant Omikron
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.