
Edukacja
- 5 maja 2023
- wyświetleń: 2333
Jabłko Daisy przygotowane dla dzieci przez półfinalistkę Masterchefa
W piątek 28 kwietnia Zofia Masny-Klimczak, uczestniczka programu kulinarnego MasterChef, zaprezentowała dzieciom z Przedszkola nr 5 zmodyfikowaną wersję jabłka Księżnej Daisy, przeznaczoną dla młodszych smakoszy!
Przedszkolaki z Przedszkola nr 5 zapoznały się już całkiem dobrze z postacią księżnej Daisy, nadszedł czas na jej ulubione potrawy. Jednym z nich jest słynny deser Daisy, czyli jabłko z książęcego sadu nadziewane orzechami - oryginalnie w sosie czekoladowo-rumowym.
Starsze dzieci pod okiem pani Zosi wykonywały deser samodzielnie w przedszkolnej kuchni oraz salach. Młodsze przedszkolaki mogły obserwować jak powstaje taki deser w wykonaniu mistrza kuchni, a następnie we wszystkich grupach odbywała się oczywiście... degustacja! Wszystkim bardzo smakowało pyszne jabłuszko z konfiturą, śmietanką ozdobione miętą i polane czekoladą... Po prostu pycha! Pani Zosiu - bardzo dziękujemy!
Przedszkole nr 5 w Pszczynie
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole nr 5 w Pszczynie" podaj

[ZDJĘCIA] Bajkowe Jasełka w Przedszkolu nr 5

[FOTO] Edukacja przez zabawę - z przedszkolakami i uczniami o prawidłowej segregacji odpadów

Jabłko Daisy przygotowane dla dzieci przez półfinalistkę Masterchefa

[ZDJĘCIA] Wiosna w przedszkolu nr 5: marzanna, palmy i zdrowe kanapki

[FOTO] Dzień Postaci z Bajek w Przedszkolu nr 5

[ZDJĘCIA] Zajęcia terenowe przedszkolaków w parku!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.