
Edukacja
- 31 października 2023
- wyświetleń: 1570
[WIDEO, FOTO] Projekt "Odblaskowa szkoła" w SP im. J. Korczaka w Górze
Kończy się październik i odblaskowy projekt w Szkole Podstawowej im.Janusza Korczaka w Górze. Uczniowie wraz z nauczycielami wypracowali ogromną ilość zadań stawiając na wiedzę i bezpieczeństwo.
Za nimi spotkania i warsztaty z policjantami, seniorami, konkursy, wyjazdy, kreatywne działania twórcze związane z muzyką, plastyką, filmem, sportem, dziennikarstwem.
Szkoła zyskała nie tylko odblaskowy wygląd dzięki prezentacji miesięcznych działań, ale także wypromowała odpowiedzialną postawę wobec bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze" podaj

Cytrynka albo jabłuszko. Przekraczający prędkość musieli się tłumaczyć dzieciom

Gorący tematGala laureatów - Gabriel z Góry najlepszy z najlepszych w przedmiotach ścisłych!

Szkoła Podstawowa w Górze wygrała ogólnopolski konkurs dotyczący odblasków!

Sukces uczennicy z Góry. Pokonała 8 tysięcy uczestników z całego kraju

[WIDEO, FOTO] Projekt "Odblaskowa szkoła" w SP im. J. Korczaka w Górze

[ZDJĘCIA] SPJK w Górze Bezpieczną Szkoła Krokodyla Tirka!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.