
Edukacja
- 12 grudnia 2023
- wyświetleń: 2104
Nagroda Wójta dla Kingi Kapicy, nauczycielki ZSP w Miedźnej
W poniedziałek, 11 grudnia Kinga Kapica odebrała Nagrodę Wójta za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze z rąk wójta gminy Miedźna Jana Słoninki i przewodniczącego Rady Gminy Miedźna Andrzeja Kempnego.
Pani Kinga jest nauczycielem w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miedźnej. - Jestem pełen uznania oraz szacunku do wykonywanej przez Panią pracy i osiąganych wyników. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów. Wierzę, że włożony wysiłek, posiadany talent oraz pasja doprowadzą Panią na wyżyny swojej dziedziny. Mam nadzieję, że każdy kolejny sukces będzie stanowił motywację do dalszego rozwoju - mówił wójt Jan Słoninka.
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj

Nagroda Wójta dla Kingi Kapicy, nauczycielki ZSP w Miedźnej

Uroczyste odsłonięcie pamiątkowych tablic oraz gra terenowa w Miedźnej

"Miedźna pamięta" i nigdy nie zapomni... - projekt ZSP w Miedźnej

[ZDJĘCIA] Miodna Łąka, czyli Zielona Pracownia w szkole w Miedźnej

W ZSP w Miedźnej powstanie Zielona Pracownia - Miodna łąka

W Miedźnej odsłonięto tablicę poświęconą Powstańcom Śląskim
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.